Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Partenerul nostru este un grup de 400 de clinici private situate in diferite regiuni din Franța și în străinătate. Grupul joaca un rol cheie în sectorul medical francez si sunt recunoscuti pentru calitatea managementului pacienților. Fiecare structură este adaptata nevoilor specifice ale pacientilor (clinici de readaptare,camine de batrani, clinici de psihiatrie, etc.) și este compusa din echipe multidisciplinare (personal medical și paramedical). OFERTA DE LUCRU: • Contract pe durata nedeterminata (CDI) • Salariu fix intre 5000-7000€/luna, stabilit in functie de trepte specifice de salarizare (diplomă, specializare, experiență etc.) • Asigurare profesională • Asigurare de sănătate pentru medic și familia sa • Multiple beneficii (bonuri de masa, rambursarea costurilor de transport, etc ...)

Cerinte

PROFIL: • Medic Cardiolog, absolvent al unei Universități din Uniunea Europeana • Experiența de minim 3 ani în cardiologie generală. • Bune abilități interpersonale, motivație și dinamism • Nivel avansat în limba franceză (minim DELF B2)

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja