Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este Clinica Universitara de Cardiologie si Angiologie situata in partea de nord a Germaniei. Este acoperit intregul spectru de cardiologie intervetionala, electrofiziologie, boli cardiace, boli cardiace hipertensive, boli cardiace ischemice, boli cardiace inflamatorii, valvulopatii cardiace, cardiomiopatii. Pentru clientul nostru cautam Medic Specialist/Medic Primar Cardiologie (Electrofiziologie) Avantajele Dvs.: • Serviciile noastre pentru candidati sunt GRATUITE • Ne ocupam de toate formalitatile necesare angajarii Dvs. (recunoasterea dreptului de libera practica, recunoasterea certificatului de medic specialist) • Va oferim sprijinul nostru pe parcursul intregului proces de recrutare, dar si pe perioada ulterioara angajarii Dvs. • Va ajutam la cautarea unei locuinte adecvate tw.con. este o companie germana specializata in plasarea de forta de munca inalt calificata, in special medici si specialisti IT din diferite state EU pentru Germania.

Cerinte

Cerinte: • Medic Specialist Cardiologie • Experienta in Electrofiziologie invaziva • Cunostinte de limba germana la nivel B2 Clientul nostru va ofera: • Sansa de a beneficia de pregatire continua in Cardiologie, precum si posibilitatea de a dezvolta o cariera in domeniul stiintific • Posibilitatea de a incepe doctorat • Mediul placut de munca si dotare moderna corespunzatoare unei clinici universitare • Posibilitatea de a avea venituri excelente

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja