Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brilliant Recruitment selecteaza medici specialisti pentru spitale si clinici din Danemarca. Angajatorul ofera: - Salarii incepanda de la 8000 de euro/luna (inclusiv pensii); - 37 ore lucrătoare pe săptămână ; - 6 săptămâni de vacanță plătită ; - Un curs intensiv gratuit de limbă daneză și Program de Limbaj Medical în Daneza cu asistență de decontare și cazare gratuită, în Budapesta, înainte de începerea muncii ; - O excursie scurtă in Danemarca înaintea cursului de limbă, cu oportunitatea de a vizita viitorul loc de muncă și zona în care veți locui; Prezentare culturală înatine de plecare; - Curs de limbă pentru partener și copii mai în vârstă; - Program pentru Intergrarea Partenerului cu un consultant personal; - Asistență pentru găsirea locuinței in Danemarca; - Asistență în procesele administrative necesare mutării în Danemarca; - Asistență pentru partener în căutarea lucului de muncă și integrare în Danemarca; - Orientare privind școlarizarea și îngrijirea copilului.

Cerinte

- Specializare si experienta de peste 2-3 ani; - Limba engleza nivel avansat citit/scris/vorbit; - Disponibilitate pentru relocare pe durata nedeterminata in Danemarca ( impreuna cu familia); - Certificate de conformitate.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja