Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Pozitie : Medic Chirurg Dentist Tara: Franta Locatie : Limousin Pozitii disponibile: 4 Locul de munca: Clinica Salariu : cuprins intre 3500 € + 4000 € Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: minimum 1 an cu posibilitate de prelungire • Cazare -asistenta in gasirea unei cazari • Se lucreaza in medie 39 ore pe saptamana, • Beneficiati de Asigurari Sociale, • Beneficiati de Asigurari Medicale, • Acces la Schema de Pensie, • Concediu anual plati Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Medicina Dentara • Certificat de Conformitate de la Ministerul Sanatatii • Cunostinte avansate de limba franceza scris si vorbit • Eligibil de a va inscribe la Ordinul Medicilor din Franta • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Medicina Dentara • Certificat de Conformitate de la Ministerul Sanatatii • Cunostinte avansate de limba franceza scris si vorbit • Eligibil de a va inscribe la Ordinul Medicilor din Franta • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai