Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de recrutare: • Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit • Experienta minimum 2 ani de zile ca si Medic Specialist • Certificat ALS/ACLS • Inregistrare la GMC/ In curs de inregistrare la GMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca • Acte dovedidoare : Diploma de Medic Specialist + Certificat de Conformitate

Cerinte

Oferta de munca: • Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire • Data de incepere Ianuarie 2015, perioada de inductie incepe in Decembrie 2014. • Plata pe ora este de 25 de lire sterline Brut pe ora . • Cazare Gratuita pe perioada programului de munca • Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana. • Tura ca fi de 12 ore prin rotatie. • Beneficiati de Asigurarile Sociale • Acces la Asigurarile medicale din Sistemul Public • Acces la Schema de Pensie • Ore suplimentare disponibile • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 28 de zile (5,6 saptamani) • Sprijin in relocare

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja