Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Suedia

Descrierea jobului - Suedia

Salariu brut lunar: cuprins intre 38000 SEK si 48.000 SEK Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: nedeterminata cu 6 luni perioada de proba • O scurta calatorie in Suedia unde aveti posibilitatea de a lua un prim contact cu spitalul si cu membrii staff-ului , cu metodele si instrumentele de lucru inainte de inceperea cursului, • Curs de limba Suedeza pe o perioada de 6 luni in Suedia • Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare asigurata de angajator platita de candidat • Bilet de avion platit de angajator • Support la relocare pentru membrii familiei • Concediu platit Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Medic Specialist • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbi • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca Ce trebuie sa faceti???

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Medic Specialist • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbi • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

8 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai