Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Poziție : Medic Specialist Medicina Interna sau Generalist cu experienta in geriatrie Tara :Franța france Locație : Localitate de 6.000 de locuitori situata la 2h de Paris. Poziții disponibile: 1 Locul de munca: Centru privat care cuprinde: – un serviciu de medicina (15 paturi), – un service SSR -centru de reeducare (20 paturi), – un USLD (40 paturi) – un EHPAD-azil (65 paturi). Salariu : minimum 4000 € net Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: permanenta, Salariul este de minimum 4000 € net, Se lucreaza in medie 39 ore pe săptămâna, Beneficiați de Asigurări Sociale, Beneficiați de Asigurări Medicale, Acces la Schema de Pensie, Concediul de odihna anual este de 30 de zile, Condiții de recrutare: Obligatoriu: Diploma de Medicina Generala si Diploma de Medic Specialist Certificat de Conformitate de la Ministerul Sănătății Cunostinte avansate de limba franceza scris si vorbit Eligibil de a va înscrie la Ordinul Medicilor din Franța Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

Cerinte

Condiții de recrutare: Obligatoriu: Diploma de Medicina Generala si Diploma de Medic Specialist Certificat de Conformitate de la Ministerul Sănătății Cunostinte avansate de limba franceza scris si vorbit Eligibil de a va înscrie la Ordinul Medicilor din Franța Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai