Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este un spital din Landul Nordrhein-Westfalen, cu peste 200 de paturi. Pentru clinica Obstetrică Ginecologie, căutăm un Medic Specialist Obstetrică - Ginecologie Clientul nostru oferă: • Mediul de lucru foarte plăcut, traiul într-o zonă frumoasă • Șansa de a continua și dezvolta o carieră în domeniul operativ în Germania • Preluarea costurilor pentru dezvoltarea profesională • Grădiniță proprie pentru copii, în cazul familiilor cu copii Avantajele Dvs.: • Serviciile noastre pentru candidați sunt gratuite • Ne ocupăm de toate formalitățile necesare angajării Dvs. (recunoașterea dreptului de liberă practică, recunoașterea certificatului de medic specialist) • Vă oferim sprijinul nostru pe parcursul întregului proces de recrutare, dar și pe perioada ulterioară angajării Dvs.

Cerinte

Cerințe: • Medic Specialist Obstetrică Ginecologie • Experiență în chirurgie ginecologică • Dorința de a vă implica în toată gama de operații ginecologice • Cunoștințe de limba germană minim nivel B2

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja