Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o clinica privata din GERMANIA/ Bavaria recrutam Medic Specialist PEDIATRU Oferta clinicii : - Contract minim 5 ani , cu posibilitate de prelungire - Salariul este de 6000 Euro + % din cifra de afaceri trimestriala a cabinetului - program 40 de ore/ saptamana - 30 de zile de vacanta/ an - suport in vederea acomodarii in noul sistem de lucru Compania noastra ofera suport: - pe toata perioada de interviuri - in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterii diplomei de Specialist - in vederea relocarii ( gasirii unei locuinte, scoala pentru copii, etc ) Costurile de interviu in Germania : transport, cazare sunt suportate de compania noastra

Cerinte

Experienta Medic Specialist Pediatru: minim 1 an Nivel de limba Germana – B1 cu posibilitatea atingerii nivelului B2 in 2 luni Dorinta de a lucra intr-un mediu profesionist Capacitatea de a lucra in echipa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja