Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditiile de selectie: • Trebuie sa aveti Diploma de Medic Specialist • Experienta minimum 3 ani ca si Medic Specialist • Cunostinte de limba Engleza nivel C2 • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila • Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata

Cerinte

Pachet Salarial • Se lucreaza pentru o clinica privata cu aparatura de ultima generatie si tehnici inovatoare de tratarea a pacientului • Perioada contractului- 2 ani cu posibilitate de prelungire • Salariul se va confirma dupa interviul cu angajatorul. Medic Specialist Pediatru –salariul cuprins intre 4000-6666 USD pe luna net/ in Arabia Saudita nu sunt taxe. Medic Specialist Chirurgie Plastica-–salariul cuprins intre 5333 -8000 USD pe luna net/ in Arabia Saudita nu sunt taxe. Medic Specialist Radiolog-–salariul cuprins intre 5333 -8000 USD pe luna net/ in Arabia Saudita nu sunt taxe. • Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana • Cazare asigurata si platita de angajator , cazarea este la 5 minute de mers pe jos de Clinica • Asigurari sociale • Asigurari medicale • Transportul pana in Arabia Saudita platit de catre angajator • Bilete de avion anuale platite de angajator • Concediu anul platit

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja