Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia: Medic Veterinar Chirurg Tara: Marea Britanie Locatie : Wisbech, Cambridgeshire, Pozitii disponibile: 2 Locul de munca: Spital Salariu : £30000 anual Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: permanenta, • Cazare asigurata de angajator sau un voucher in suma de 5000 lire sterline anual • Masina pusa de dispozitie de catre Angajator ori sau voucher in valoare de 2500 Lire sterline pe an • Se lucreaza in medie 39 ore pe saptamana, • Beneficiati de Asigurari Sociale, • Beneficiati de Asigurari Medicale, • Acces la Schema de Pensie, • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile, • Posibilitati de formare profesionale si cursuri

Cerinte

Diploma de Medic Veterinar Chirurg • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Eligibil pentru Inregistrare la Colegiul Royal al Medicilor Veterinari • Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja