Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medic cardiolog spital Danemarca Număr poziții:5 Dată începere: august 2014 Profil candidat: Medic specialist cardiolog Experiență anterioară Limba engleză vorbit/citit/ scris nivel avansat Ofertă: Salariu: 83.000 – 90.000 euro/an Concediu plătit 6 săptămâni 37 ore/ săptămână Mediu occidental de lucru Curs de limba daneză în Budapesta (timp de 6 luni, cazare asigurată) Asistență pentru relocare Program de integrare Vă rugăm aplicați doar cu CV în engleză

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja