Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Profilul Candidatului: • Candidatul ideal va asigura ingrijiri exceptionale axate pe pacient, imbratisand valorile noastre central de munca in echipa, servicii, inovatie, calitate, integritate, si compasiune. Candidatul va deveni un membru deplin al echipei multidisciplinare care abordeaza medicina intr-un mod unic. Responsabilitati personale si profesionale Detinatorul postului trebuie sa: • Fie la zii cu toate procedurile internationale de tratament. • Informeze pacientii in legatura cu beneficiile si efectele secundare ale tratamentului. • Participe la timp la toate sesiunile educationale obligatorii. • Mentina un portofoliu professional. • Se foloseasca de toate oportunitatile de a educa pacientii. • Participe evaluarea profesionala. • Sa fie orientat catre pacient in vederea oferirii unui serviciu medical de calitate, cu profesionalism si dedicatie fata de profesia aleasa. • Sa manifesta deschidere, empatie si disponibilitate fata de pacient.

Cerinte

Responsabilitatile educationale: • Detinatorul postului va participa la introducerea personalului de asistenta, terapie si support si isi va asuma responsabilitatea pentru nevoile proprii de invatare si dezvoltare. Alte indatoriri si responsabilitati: • Sa foloseasca intr-un mod efficient abilitatile de management al timpului. • Sa mentina aparenta profesionala si codul de tinuta. • Sa se conformeze regulilor de absentism sau intarziere. • Sa participle la sedinte, sa citeasca si sa raspunda la e-mailuri si alte informari. Competente cautate: • Experienta anterioara minim 1 an. • Sa detina calitatea de membru inscris la Colegiul Medicilor sau sa fie in curs de obtinere. • Sa detina asigurarea de malpraxis valabila, incheiata pe o durata aflata in vigoare. • Sa detina autorizatia(avizul) de libera practica - avizat la zi sau sa fie in curs de obtinere..

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai