Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru unul dintre clientii nostri medici ginecologi cu experienta. STRUCTURA: Grup de 8 clinici situate in centrul Parisului, prezenti de 65 ani pe piata franceza. In prezent cel mai profitabil grup de clinici private, multispecializate din Franta,cu o cifra de afaceri anuala de 45M euro. Fiecare clinica este dispusa pe 7 etaje si dispune de diferite specialitati, atat oftalmologie cat si dermatologie, ginecologie, oftalmologie, radiologie, medicina generala etc.. Echipa de medici internationala, formata din practicieni din Franta, Italia, Romania, Portugalia, Spania, Grecia etc. Veti beneficia de cele mai bune conditii de lucru: un platou tehnic performant - un flux constant de pacienti datorita reputatiei centrelor si a calitatii serviciilor oferite - asistenta din partea departamentului administrativ pentru programari, facturare, rambursari casa de sanatate. Contract pe perioada nedeterminata REMUNERARE: 35% brut din cifra de afaceri generate. Un medic ginecolog care lucreza timp complet ajunge la un venit mediu intre 6.000 - 8.0000 euro net/ luna, in functie de actele efectuate si nr. de pacienti/zi. Avantaje suplimentare: Concediu platit 5 saptamani/an Asigurare profesionala, Asigurare de sanatate, Tichete de masa (7euro/zi), card transport. ORAR DE LUCRU: Timp complet : 35h/saptamana Timp partial: minim 3 zile/saptamana Orar clinici 08.00 - 20.00 L-V ; 09.00 - 19.00 Sambata ;

Cerinte

PROFIL: Medic ginecolog, absolvent al unei Universitati din UE Experienta de minim 3 ani dupa terminarea specializarii Nivel de limba franceza: minim B2(intermediar) Motivatie, profesionalism si spirit de echipa

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja