Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Post vacant medic ginecolog in statut de salariat la Paris ( 15ème ) Angajator MGEN - grup francez de prestanta nationala - centru medical cu sediul la Paris Avantaje: Orar de lundi pana vineri Statut de salariat 35h 5 000 € - 6 200€ brut pe luna (2,5 - 3 pacienti/h, ecografie si acte tehnice). Salaire brut anual de circa 73 300 €. Primele luni in perioada de adaptare venit 3 575,6 € brut garantat Asigurare de sanatate 25 zile de concediu, Avantaje sociale Mentinerea salariului in caz de accident sau boala Acoperire sociala de familie Echipament performant in cabinet Secretariat

Cerinte

Diploma de medic Diploma de medic specialist ginecologie Certificate de conformitate Candidaturi deschise si medicilor din Republica Moldova ( cu cetatenie romana ) Bun nivel de limba franceza Motivatie transfer in Franta Seriozitate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai