Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Principala nostră ramură de activitate este recrutarea de personal medical pentru muncă în clinici, centre de medicină, practică medicală și spitale în Germania În acest moment căutăm urgent medic specialist cu specialitatea medicicină internă pentru un post intr-un spital de lângă Dresden. Oferim condiții atractive de muncă și dezvoltare profesională, salariu atractiv și angajare direct de către angajatorul German. Persoanele interesate sunt rugate să se contacteze prin e-mailsau pe numărul de telefon , Va rugăm în cv să treceți clauzula de mai jos Prin prezenta declar că sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale în scopul găsirii unui loc de muncă prin firma Medipe. Conform cerintelor Legii nr. 677/2001 pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date, modificata si completata de Legea nr. 506/2004 privind prelucrarea datelor cu caracter personal si protectia vietii private in sectorul comunicatiilor electronice .

Cerinte

Candidații care apelează la noi trebuiie să aibă medicina termintă și specializarea făcută în medicină internă, dreptul de practica medicina actual și certificat de limbă germană nivel B2 emis de Goethe-Institut.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja