Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asociatie spitaliceasca cu peste 20 de unitati spitalicesti, medico-sociale si sociale, unul din principalii actori in domeniul sanatatii din sectorul public in Franta recruteaza 2 medici specialisti in psihiatrie. Aceasta entitate are peste 5000 de angajati (medici, asistenti medicali, personal auxiliar). Posturile vacante sunt deschise in cadrul unuia dintre cele 5 spitale de psihiatrie pe care grupul le detine (in regiune diferite), situat in regiunea Midi-Pyrénées

Cerinte

- 2 posturi de medic specialist in specialitatea psihiatrie adulti; - sarcini, responsabilitati : consultatii, monitorizare pacienti spitalizati, internari, externari, monitorizare ateliere in cadrul spitalizarii de o zi (teatru, gradinarit, olarit...), urmarire reintegrare; - superiorul ierarhic este unul din cei 5 medici-sefi; - statut de salariat, incadrare esalon IV (aproximativ 4.900 euro brut/ luna, reprezentand 3.600 – 3.900 net/ luna), majorat cu 10%;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja