Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, o clinica de prestigiu din Germania, Medic psihiatru. Responsabilitati postului -conducerea profesionala a sectiei; -asigurarea unui tratament si a unei ingrijiri psihiatrice de o inalta profesionalitate; -continuarea formarii medicilor asistenti in cadrul formarii cadrelor specialisti pentru medicina psihosomatica si psihoterapia sau psihiatria si psihotrerapia; -monitorizarea si actualizarea continua a echipamentului de urgenta. Beneficii: -salariu 6000 euro/ brut. -contract pe perioada nedeterminata; -transport pana in Germania asigurat.

Cerinte

-medic specialist in psihiatrie si psihoterapie sau medic specialist in medicina psihosomatica si psihoterapie; -experienta in diagnosticul si tratamentul bolilor din domeniul psihiatrie si psihosomatice; -experienta de management si formare profesionala adecvata; -empatie, munca in echipa, orientare catre pacient; -abilitatea de a promova dezvoltarea profesionala si sociala a angajatilor; -cunostinte de limba engleza sau limba germana avansate; -disponibilitatea de a invata intr-un curs intensiv limba germana.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja