Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medic specialist reumatolog spital Danemarca Număr poziții:5 Dată începere: august 2014 Ofertă: Salariu: 82.000 – 90.000 euro/ an Concediu plătit 6 săptămâni 37 ore / săptămână Mediu occidental de lucru Curs de limba daneză în Budapesta (timp de 6 luni, cazare asigurată) Asistență pentru relocare Program de integrare Responsabilități: Diagnosticarea și tratarea pacienților atât în cadrul spitalului cât și ambulatoriu, gărzi Colaborarea cu celalalte departamente și supravegherea pacienților cu probleme reumatologice Vă rugăm aplicați doar cu CV în engleză

Cerinte

Profil candidat: Experiență anterioară în reumatologie Limba engleză citit/vorbit/ scris nivel avansat Ofertă: Salariu: 82.000 – 90.000 euro/ an Concediu plătit 6 săptămâni 37 ore / săptămână Mediu occidental de lucru Curs de limba daneză în Budapesta (timp de 6 luni, cazare asigurată) Asistență pentru relocare Program de integrare

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja