Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Medici pentru Danemarca Cardiologie/ Neurologie/Psihiatrie Generala/ Psihiatrie Infantila/ Gerontopsihiatrie/ Stomatologie generala/ Radiologie Beneficii: - training de limba Daneza si Program de Limbaj Medical in Daneza, cu asistenta de decontare si cazare gratuita in Budapesta timp de 6 luni, - pe perioada trainingului canditatii vor beneficia de 800 euro/luna, - excursie gratuita in Danemarca inaintea cursului de limba, cu oportunitatea de a vizita viitorul loc de munca si zona in care veti locui. - curs de limba pentru partener si copii mai in varsta, - program pentru integrarea partenerului cu un consultant persona, - asistenta pentru gasirea locuintei in Danemarca, - program pentru integrarea partenerului cu un consultant personal, - asistenta pentru partener in cautarea unui loc de munca si integrare in Danemarca, - orientare privind scolarizarea si ingrijirea copilului, - acces la reteaua candidatilor in Danemarca, - informatii despre taxele daneze, -serviciu Hotline pentru intrebari urgente, - ore suplimentare de limba daneza dupa sosirea in Danemarca, - instruire, evaluare periodica si asistenta in procesul de integrare. Salariul minim anual : 94000 euro ( inclusiv pensii). Programul de lucru: 37 ore/ saptamana. Concedii: 6 saptamani de vacanta platite.

Cerinte

Cerinte: - specializare si experienta de peste 2 - 3 ani, pentru Stomatologie se solicita experienta 5 - 7 ani, - limba engleza la nivel avansat citit/scris/vorbit, - disponibilitate pentru relocare pe durata nedeterminata in Danemarca (impreuna cu familia), - certificate de conformitate.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja