Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EGV este o companie internationala de recrutare si plasare a personalului medical din Romania, Ungaria, Bulgaria, Slovacia, Lituania, Letonia si Estonia. Suntem specializati in servicii de recrutare personalizate si eficiente. Punem accent deosebit pe identificarea obiectivelor personale si profesionale ale fiecarui candidat si avem ca scop principal gasirea locului de munca potrivit dintr-o gama larga de oferte de munca disponibile. Candidatii si clientii nostri ne apreciaza datorita serviciilor prompte si de incredere pe care le oferim. Ne-ar face o deosebita placere sa va demonstram si dumneavoastra ca suntem devotati motto-ului nostru: Profesionalism, promptitudine, dezvoltare profesionala

Cerinte

Medic specialist Pneumologie, Anestezie, Ginecologie, Radiologie Cardiologie, Pneumologie, Psihiatrie pediatrica - Limba franceza nivel bun/foarte bun (B2) - Medic medicina umana - Absolvent al facultatii de medicina dintr-un stat al Uniunii Europene + Norvegia, Elvetia, Lichtenstein, Islanda

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Limbi straine necesare Franceza

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja