Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EGV este o companie internationala de recrutare si plasare a personalului medical din Romania, Ungaria, Bulgaria, Slovacia, Lituania, Letonia si Estonia. Suntem specializati in servicii de recrutare personalizate si eficiente. Punem accent deosebit pe identificarea obiectivelor personale si profesionale ale fiecarui candidat si avem ca scop principal gasirea locului de munca potrivit dintr-o gama larga de oferte de munca disponibile. Candidatii si clientii nostri ne apreciaza datorita serviciilor prompte si de incredere pe care le oferim. Ne-ar face o deosebita placere sa va demonstram si dumneavoastra ca suntem devotati motto-ului nostru: Profesionalism, promptitudine, dezvoltare profesionala

Cerinte

Candidatul ideal Germania: - Medic medicina umana (Fara stomatologie): - Absolvent al facultatii de medicina dintr-un stat al Uniunii Europene + Norvegia, Elvetia, Lichtenstein, Islanda - Proaspat absolvent,medic rezident,specialist sau primar - Limba Germana – Nivel B2/C1 - FINANTAM cursuri intensive de limba germana pentru obtinerea nivelului C1 in inima Berlinului – O EXPERIENTA CULTURALA SI EDUCATIONALA UNICA! Candidatul ideal Germania: - Medic medicina umana (Fara stomatologie): - Absolvent al facultatii de medicina dintr-un stat al Uniunii Europene + Norvegia, Elvetia, Lichtenstein, Islanda - Proaspat absolvent,medic rezident, specialist sau primar - Limba Germana – Nivel B2/C1. Аcceptam si pe cei cu cunostinte reduse de limba germana daca sunt interesati sa se perfectioneze (valabil pentru medici specialisti). - FINANTAM cursuri intensive de limba germana pentru obtinerea nivelului C1 in inima Berlinului – O EXPERIENTA CULTURALA SI EDUCATIONALA UNICA! - Posturi vacante pentru Absolventi : PSIHIATRIE, PSIHOSOMATICA, NEUROLOGIE - Posturi vacante pentru Medici Rezidenti : ATI,MEDICINA GENERALA, MEDICINA INTERNA, CARDIOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, PNEUMOLOGIE, ONCOLOGIE, NEUROLOGIE ,PSIHIATRIE ,PSIHIATRIE PEDIATRICA , CHIRURGIE GENERALA ,CHIRURGIE VASCULARA, ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE. - Posturi vacante pentru Medici Specialisti si Primari in ATI,MEDICINA GENERALA, MEDICINA INTERNA, CARDIOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, PNEUMOLOGIE, NEUROLOGIE ,PSIHIATRIE ,PSIHIATRIE PEDIATRICA ,RECUPERARE MEDICALA SI BALNEOLOGIE, DERMATOLOGIE, RADIOLOGIE CHIRURGIE GENERALA ,CHIRURGIE VASCULARA, ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE,ORL,GINECOLOGIE,UROLOGIE.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Germana

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja