Detalii loc de munca

Descrierea jobului

General Group Careers ofera consultanta in gasirea unor locuri de munca pentru personal medical in clinici si spitale din Germania, avand urmatoarele specializari : anestezisti ; psihiatri ; psihologi ; psihoterapeuti ; medicina interna : gastroenterologie, chirurgie, geriatrie, nefrologie, reumatologie, hematologie si oncologie, pneumologie, angiologie ; neurologie, chirurgie generala si viscerala ; ortopedie. Condiții de muncă: -contract pe perioada nedeterminata -salarizare : 3000-4000 euro/luna -un loc de munca sigur -aparatura moderna la locul de munca -orele suplimentare , fie se platesc, fie se ofera zile libere în schimb -posibilitate de specializare suplimentara

Cerinte

Cerințe: -detinerea unui atestat de limba germana nivel B2 -experienta conform domeniului specificat -catalog de interventii chirurgicale, in cazul chirurgilor cu experienta -persoane serioase, usor adaptabile, stare buna de sanatate -diplomele si documentele justificative trebuie traduse in limba germana si legalizate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja