Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EGV este o companie internationala de recrutare si plasare a personalului medical din Romania, Ungaria, Bulgaria, Slovacia, Lituania, Letonia si Estonia. Suntem specializati in servicii de recrutare personalizate si eficiente. Punem accent deosebit pe identificarea obiectivelor personale si profesionale ale fiecarui candidat si avem ca scop principal gasirea locului de munca potrivit dintr-o gama larga de oferte de munca disponibile. Candidatii si clientii nostri ne apreciaza datorita serviciilor prompte si de incredere pe care le oferim. Ne-ar face o deosebita placere sa va demonstram si dumneavoastra ca suntem devotati motto-ului nostru: Profesionalism, promptitudine, dezvoltare profesionala Candidatul ideal Germania: - Medic medicina umana (Fara stomatologie): - Absolvent al facultatii de medicina dintr-un stat al Uniunii Europene + Norvegia, Elvetia, Lichtenstein, Islanda - Proaspat absolvent,medic rezident,specialist sau primar - Limba Germana – Nivel B2/C1. - FINANTAM cursuri intensive de limba germana pentru obtinerea nivelului C1 in inima Berlinului – O EXPERIENTA CULTURALA SI EDUCATIONALA UNICA! - Posturi vacante pentru absolventi si medici rezidenti in ATI,MEDICINA GENERALA, MEDICINA INTERNA, CARDIOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, PNEUMOLOGIE, ONCOLOGIE, NEUROLOGIE ,PSIHIATRIE ,PSIHIATRIE PEDIATRICA ,RECUPERARE MEDICALA SI BALNEOLOGIE,CHIRURGIE GENERALA ,CHIRURGIE VASCULARA, ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE. - Posturi vacante pentru medici specialisti si primari in ATI,MEDICINA GENERALA, MEDICINA INTERNA, CARDIOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, PNEUMOLOGIE, NEUROLOGIE ,PSIHIATRIE ,PSIHIATRIE PEDIATRICA ,RECUPERARE MEDICALA SI BALNEOLOGIE, DERMATOLOGIE, RADIOLOGIE,CHIRURGIE GENERALA ,CHIRURGIE VASCULARA, ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE,ORL,GINECOLOGIE,UROLOGIE. Franta: Medic specialist Pneumologie, Anestezie, Ginecologie, Oftalmologie, Pneumologie, Radiologie - Limba franceza nivel bun/foarte bun UK: Posturile oferite sunt in regim de RMO, programul de lucru este de 2 saptamani lucratoare si o saptamana libera sau 2 saptamani lucratoare si 2 doua saptamani libere, prin rotatie. Conditii de eligibilitate: - Absolvent al Facultatii de Medicina dintr-un stat membru al Uniunii Europene - Minimum 2 ani experienta dupa absolvirea Facultatii de Medicina - Minimum 3 luni experienta pe departamentul de chirurgie/ ingrijire post-operatorie - Efectuarea a cel putin 300 de canulari si 300 de recoltari de sange, experienta in efectuarea si interpretarea unui EKG - Limba Engleza - nivel C1 Beneficii: -Salariu atractiv incepand de la 1625 lire/ saptamana, la care se adauga plata concediului + diferite bonusuri -Cazare si mese gratuite -Concediu 2 saptamani ,la fiecare 26 de saptamani de rotatie Danemarca: Medic specialist Psihiatrie, Radiologie, Neurologie, Pneumologie, Patologie, Chirurgie Generala, Ortopedie-Traumatologie - Limba engleza nivel avansat Austria: Medic Specialist Medicina Interna, Ortopedie, Anastezie - Limba germana nivel bun Suedia + Norvegia: Medic specialist: Radiologie, Ginecologie, Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica, Geriatirie, Medicina Interna, Nefrologie, dublu specialisti in medicina interna si Gastroenterologie, Reumatologie. - Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala: engleza, franceza, germana Se ofera GRATUIT cursuri de limba suedeza si novegiana pentru medici si familiile acestora. BENEFICII: - va oferim acces la sute de locuri de munca in spitale si policlinici care dispun de tehnologie de ultima generatie - va cautam un loc de munca in functie de preferintele dumneavoastra - va insotim si va sustinem pe durata interviului de angajare - va platim cazarea pe durata interviurilor - va oferim consultanta la semnarea contractului de munca - va cautam o locuinta sau scoala/gradinita pentru copii - ne ocupam de obtinerea dreptului de libera practica astfel incat sa puteti incepe munca cat de repede posibil. APLICA ACUM!!!

Cerinte

- Medic medicina umana - Absolvent al facultatii de medicina dintr-un stat al Uniunii Europene + Norvegia, Elvetia, Lichtenstein, Islanda - Proaspat absolvent,medic rezident,specialist sau primar

100 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja