Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medici pentru spitale si clinici din Germania Concern de prestigiu din Germania (MEDICLIN) cauta URGENT ABSOLVENTI, REZIDENTI si MEDICI SPECIALISTI pentru clinicile si spitalele proprii pentru urmatoarele specializari: - Psihiatrie si Psihoterapie - Psihiatrie Pediatrica - Psihiatrie, Psihoterapie sau Medicina Psihosomatica - Ortopedie si Traumatologie - Ortopedie/Traumatologie, Fizioterapie si Recuperare Medicala - Medicina Interna - Chirurgie Cardiovasculara - Psihosomatica - Psihosomatica si Psihoterapie - Neurologie - Geriatrie - Radioterapie

Cerinte

Candidatii trebuie sa cunoasta limba germana la un nivel conversational foarte bun ( nivel B2-C1) - OBLIGATORIU Pentru detalii suplimentare aplicati pentru aceste oportunitati si va contacta in cel mai scurt timp.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

29 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja