Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Medici pentru spitale si clinici din Germania Concern de prestigiu din Germania (MEDICLIN) cauta URGENT ABSOLVENTI, REZIDENTI si MEDICI SPECIALISTI pentru clinicile si spitalele proprii pentru urmatoarele specializari: - Psihiatrie si Psihoterapie - Psihiatrie Pediatrica - Psihiatrie, Psihoterapie sau Medicina Psihosomatica - Ortopedie si Traumatologie - Ortopedie/Traumatologie, Fizioterapie si Recuperare Medicala - Medicina Interna - Chirurgie Cardiovasculara - Psihosomatica - Psihosomatica si Psihoterapie - Neurologie - Geriatrie - Radioterapie

Cerinte

Candidatii trebuie sa cunoasta limba germana la un nivel conversational foarte bun ( nivel B2-C1) - OBLIGATORIU Pentru detalii suplimentare aplicati pentru aceste oportunitati si va contacta in cel mai scurt timp.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

29 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai