Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BRAINS CONSULTING este o firma cu multa experienta in recrutarea de medici specialisti pentru cabinete medicale / centre medicale / clinici si spitale publice si private din Franta. Recrutam medici specialisti MEDICINA MUNCII pt spitale publice si private din Franta: - Medic specialist MEDICINA MUNCII pentru o asociatie cu 60.000 de angajati situata in regiunea de Centru a Frantei. - Medic specialist MEDICINA MUNCII intr-o institutie publica din Île de France (zona pariziana) - Medic specialist MEDICINA MUNCII intr-un oras situat langa Orléans - Medic specialist MEDICINA MUNCII pentru o asociatie situata la sud de Toulouse (regiunea Midi-Pyrénées) - Medic specialist MEDICINA MUNCII pentru o Asociatie din regiunea Champagne Ardenne - Medic specialist MEDICINA MUNCII pentru o asociatie situata la est de Toulouse (regiunea Midi-Pyrénées) - Medic specialist MEDICINA MUNCII pentru o asociatie situata in sudul Frantei, in apropiere de Tara Bascilor (regiunea Midi-Pyrénées) Atentie! Acest program este gratuit pentru aplicanti! NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE TAXA SAU COMISION DE LA CANDIDATI!

Cerinte

Conditii, calificari necesare : - Nivel mediu de cunoastere a limbii franceze. - Diploma de medic specialist - Certificat de conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii (Directiva 2005/36/CE) sau în curs de obtinere (nota: acest certificat se obtine depunand actele la Directia de Sanatate Publica din judetul de care apartineti; acest certificat se elibereaza in aprox 2 luni de la depunerea actelor). Oferta (bonusuri, beneficii): - Contracte pe o perioada de minimum 12 luni sau pe perioada nedeterminata; - Conditii de lucru (orar, onorarii, avantaje) similare cu ale medicilor din Franta - stabilirea datei si amanuntelor unei vizite de informare si prezentare a locului de munca oferit în Franta - pregatirea dosarului de înscriere la Ordinul Medicilor din Franta - Asistenta la intocmirea procedurilor administrative in Romania si in Franta - Consultanta in ceea ce priveste gasirea unei locuinte;

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja