Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Oportunitati de munca in U.K. pentru Medici Rezidenti si proaspat Absolventi de Medicina Aceasta oportunitate este deschisa catre toti tinerii absolventi ai Facultatii de Medicina din Romania si Medicilor Rezidenti aflati in primii ani de rezidentiat. Tipul angajatorului: Sistemul NHS din Marea Britanie Salariu: £22.862 to £47.647 / an Tipul contractului: Full – time Interviuri: pe Skype, saptamanal Departamente de specialitate: Anestezie, Cardiologie, Medicina Cardio-toracica, Diabet si endocrinology, Medicina de Urgenta, Gastroenterologie, Medicina Generala, Nefrologie, Neurologie, Obstetrica-Ginecologie, Oncologie, Oftalmologie, Ortodontie, Ortopedie, Pediatrie, Patologie, Radiologie, Pneumologie.

Cerinte

- Candidatul trebuie sa aiba un nivel bun de limba engleza, iar un certificat de tip IELTS este un avantaj considerabil - Candidatul trebuie sa fie inregistrat la GMC sau in curs de obtinere a licentei GMC

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai