Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza Medici Specialisti pentru Spitale de stat din DANEMARCA Specialitati : - Radiologie - Psihiatrie ( Generala) - Psihiatrie - Pediatrica - Geronto-Psihiatrie - Oftalmologie - Medicina de urgenta - Urologie - Neurologie - Geriatrie - Cardiologie - Patologie Cursul de limba DANEZA este oferit gratuit inaintea inceperii job-ului . Cursul este organizat NUMAI pentru Medicii care trec de interviul cu Spitalul - in perioada cursului cazarea , masa si transportul sunt asigurate - Contractele de munca sunt pe perioada nedeterminata - Perioada de proba 6 luni - salariile sunt salarii conform legislatiei Daneze: 83.000- 90.000 Euro brut / an - program : 37 ore/ saptamana - vacanta platita : 6 saptamani

Cerinte

- Experienta ca si Medic Specialist : 2-3 ani - Bune cunostinte de limba Engleza ( cursul se va tine Engleza- Daneza ) - Disponibilitatea relocarii in Danemarca pentru cativa ani - Personalitate placuta si usor adaptabila schimbarilor de mediu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja