Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor si in inregistrarea la GMC Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii Locul de munca: Sector Public NHS– Spital Pozitii : • A&E / Emergency Medicine Consultants and Specialty Doctors – North West England / Yorkshire / UK • Acute Med Consultants and Specialty Doctors – North west England / Yorkshire / UK • Ortho-geriatrician Consultants – North West England • Senior Clinical Fellows – North West England / UK • RMO ‘s - London • Consultant Psychiatrists – UK • Consultant Paediatricians – South West England • Consultant Radiologists – UK • Consultant Dermatologists – Yorkshire / UK

Cerinte

Ce ofera Angajatorul: • Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire • Perioada de proba este de 3 luni • Salariul este intre £50,000 -65, 000 lire sterline Brut pe an in functie de specialitate si experienta . 1. Consultants ££75000 - £102000 2. Middle grade (Specialty doctor / ST3) intre £55,000 - £60,000. 3. SHO aproximativ £45,000 • Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana • Beneficiati de Asigurarile Sociale • Acces la Asigurarile Medicale din Sistemul Public • Acces la Schema de Pensie • Cazare asigurata de angajator contra cost • Ore suplimentare disponibile • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 28 de zile (5,6 saptamani) • Sprijin in relocare Conditii de recrutare: • Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la GMC/ In curs de inregistrare la GMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca • Acte dovedidoare : Diploma de Medic + Certificat de Conformitate Ce trebuie sa stiti? NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja