Detalii loc de munca - Arabia Saudita

Descrierea jobului - Arabia Saudita

HEKA Recruitment a semnat un contract cu un grup de spitale din Arabia Saudita care isi trimite reprezentantii in Romania pentru a intervieva Medici Specialisti cu experienta recenta in spitale mari. Veti avea ocazia sa aflati mai multe informatii direct de la acestia la sfarsitul acestei lunii (25-28 Noiembrie 2017). Medicii Specialisti cu experienta recenta intr-una dintre ramurile de mai jos vor avea ocazia sa-si dezvolte cariera in spitale de renume mondial, acreditate JCI: • Anestezie & Terapie Intensiva • Chirurgie Cardiaca • Chirurgie Generala/Laparoscopica • Chirurgie Oro-Maxilo-Faciala • Chirurgie Urologica • Chirurgie Pediatrica • Dermatologie/Cosmetologie • Endocrinologie • Neurochirurgie • Obstetrica-Ginecologie (doar femei) • Oftalmologie • Ortopedie • Urgente

Cerinte

- Minim 1-2 ani de experienta recenta ca Specialist intr-un spital mare - Un nivel bun / foarte bun al limbii engleze - De preferat, cu varsta de maxim 40 ani. Medicii vor fi angajati pe posturi permanente remunerate cu salarii nete de 3,000 - 3,500 EUR pe luna. Transportul, cazarea si asigurarea medicala pentru doctori si familiile lor sunt asigurate de catre angajator. Daca dvs. si / sau colegii dvs. sunt interesati de aceste oportunitati profesionale, va rugam sa ne contactati cat mai repede. La acest eveniment de recrutare pot participa cate 5-6 Doctori din fiecare dintre specializarile enumerate mai sus si ne-ar placea sa va numarati printre cei care primesc o oferta atractiva intr-una dintre cele mai bogate tari ale lumii.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 5 - 10 ani

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai