Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Sector Public Locatia: Danemarca Zone: Ce ofera Angajatorul? • Contracte de munca pe perioada nedeterminata, • Salariul va fi in functie de specializare si experienta fiecarui candidat in parte, salariul va fi cuprins intre € 80.000 si € 90.000 pe an, • Curs de limba Daneza pe o perioada de 6 luni la Budapesta, • O scurta calatorie in Danemarca pentru a vizita spitalul si orasul, aceasta calatorie va fi inainte de inceperea cursului la Budapesta, • 6 saptamani de concediu platit plus 17% aditional la pensie, • 37 de ore de lucru pe saptamana, • Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare, • Va oferim asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea dvs ca si medic in Danemarca. • Curs de limba Daneza gratuit si pentru sot, sotie, • Asistenta in gasirea unui loc de munca si pentru partener, • Asistenta in gasirea unei gradinite , scoala pentru copiii dvs.

Cerinte

Conditiile impuse de Angajator : • Calificarile dvs sa fie in conformitate cu Directiva European 2005/36/ec • Experienta minimum 8 Ani • Eligibil de a va inscrie la Colegiul Medicilor din Danemarca • Cunostinte de limba Engleza nivel B2, • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila , • Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata, Cel mai important lucru de retinut este ca : NU PERCEPEM COMISION

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja