Detalii loc de munca

Descrierea jobului

UK: Posturile oferite sunt in regim de RMO, programul de lucru este de 2 saptamani lucratoare si o saptamana libera sau 2 saptamani lucratoare si 2 doua saptamani libere, prin rotatie. Conditii de eligibilitate: - Absolvent al Facultatii de Medicina dintr-un stat membru al Uniunii Europene - Minimum 2 ani experienta dupa absolvirea Facultatii de Medicina - Minimum 3 luni experienta pe departamentul de chirurgie/ ingrijire post-operatorie - Efectuarea a cel putin 300 de canulari si 300 de recoltari de sange, experienta in efectuarea si interpretarea unui EKG - Limba Engleza - nivel C1 Beneficii: -Salariu atractiv incepand de la 1625 lire/ saptamana, la care se adauga plata concediului + diferite bonusuri -Cazare si mese gratuite -Concediu 2 saptamani ,la fiecare 26 de saptamani de rotatie

Cerinte

- Medic medicina umana (Fara stomatologie): - Absolvent al facultatii de medicina dintr-un stat al Uniunii Europene + Norvegia, Elvetia, Lichtenstein, Islanda

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja