Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Medicis Consult, cabinet specializat in recrutare medicala, infiintat la Paris in anul 2009, propune contracte pentru MEDICI DE MUNCA, in regim salariat, in servicii de preventie din Franta. Pana in prezent, cabinetul nostru a intermediat peste 100 de contracte pentru medici de munca din mai multe tari din Europa. Avem in portofoliul nostru de clienti importante servicii de preventie, printre care si cel mai mare din toata Franta, aflat la Paris. Cautam MEDICI DE MEDICINA MUNCII pentru un serviciu de preventie situat in Oise/Franta (specializat in BTP) Centre disponibile: Compiègne, Creil, 39 H/saptamana Se ofera: Perioada de integrare profesionala/curs de franceza Asigurare privata de sanatate pt familie (MUTUELLE) Ore suplimentare platite 125% Bonificatie de 18,40 euro/zi pentru masa de pranz Cazare gratuita timp de o luna Masina de serviciu SALARIU Medic débutant: 81 422 € Brut/an (5000 NET/mois) Medic cu 2 ani experienta: 94 042€ Brut/an (5800 NET/mois) Medic cu 5 ani experienta:98 521 € Brut/an (6086 NET/mois) Medic cu 10 ani experienta:: 102 998,20€ (6363 NET/mois) Medic cu 15 ani experienta: : 105 687 € Brut/an (6529 NET/mois) Medic cu 21 ani experienta:: 108 376 € Brut/an (6700 NET/mois) Madalina CODICA va insoteste la interviul de angajare Cazarea asigurata pe durata interviului Oise este un departament francez, situat la 50 km de Paris. Reteaua de transporturi publice Ile de France (RER, Transilien) propune conexiuni bune cu multe dintre orasele din departament (Creil, Chantilly) iar Compiègne este legat de Paris prin reteaua TER. Capitala departamentului este Beauvais, cunoscut pentru aeroportul international Paris Beauvais, propunand zboruri low-coast in toata Europa. Curse permanente catre Romania: Bucuresti, Cluj, Tg-Mures, Iasi, Timisoara. Printre atuurile zonei: orase rezidentiale COMPIEGNE, SENLIS si CHANTILLY, reputate pentru calitatea de viata si buna pozitie geografica fata de Paris. Castelul Chantilly atrage anual sute de mii de turisti. Compiègne este un oras de 40 000 locuitori cu bune legaturi cu Gara de Nord in Paris (1H) .Toate structurile de invatamant ( mai putin universitare) sunt reprezentate : 16 gradintinite si 14 scoli elementare. Pentru detalii, va stau la dispozitie: Madalina CODICA (ma gasiti pe retelele sociale Facebook, Linkedin)

Cerinte

Medic de Medicina muncii Seriozitate, interes pentru relocare in Franta Bune cunostinte de limba franceza SAU disponibilitate pentru a lua curs de limba franceza

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai