Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medicis Consult, cabinet specializat in recrutare medicala, infiintat la Paris in anul 2009, propune contracte pentru MEDICI DE MUNCA, in regim salariat, in servicii de preventie din Franta. Pana in prezent, cabinetul nostru a intermediat peste 100 de contracte pentru medici de munca din mai multe tari din Europa. Avem in portofoliul nostru de clienti importante servicii de preventie, printre care si cel mai mare din toata Franta, aflat la Paris. Cautam 2 MEDICI DE MUNCA pentru un serviciu de preventie situat in regiunea Pays de la Loire in orasul LE MANS • Postul se afla intr-un serviciu de preventie compus din 40 Medici de munca • Programul de lucru : 39H/sapt (16 zile de RTT/an) • Mutuelle de sanatate pentru familie • Pensie privata • Tickets restaurants • Automobil de serviciu • 5 saptamani de concediu platit/an • Se ofera diverse posibilitati de formare medicala continua (congrese, conferinte, cursuri de supraspecializare, etc). Salariu: 80 000 euro Brut/an (medic debutant) - 5100 NET/luna Medic cu experienta: se negociaza

Cerinte

Medic rezident sau specialist in Medicina muncii Interes pentru relocare in Franta Cunostinte minime de franceza sau disponibilitatea de a efectua un curs de franceza Seriozitate si reactivitate

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja