Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta (bonusuri, beneficii): Conditii de lucru (orar, onorarii, avantaje) similare cu ale medicilor francezi; Organizare vizita in Franta pentru cunoasterea detaliilor postului, inainte de relocare; Asistenta la intocmirea procedurilor administrative in Romania si in Franta; Consultanta in ceea ce priveste gasirea unei locuinte; Cursuri intensive de limba franceza.

Cerinte

Disponibilitate de relocare Dorinta de a practica meseria MOVING PEOPLE este o companie belgiana specializata în recrutarea de cadre medicale pentru spitale, pentru case de odihna si centre de ingrijire medicala si pentru sectorul farmaceutic. Societatea exista din 2005 în Belgia si are sedii permanente în tarile de origine ale candidatilor. In 8 ani, datorita intermedierii noastre, mai mult de 2000 de persoane calificate in domeniul medical (medici specialisti, medici in curs de specializare – rezidenti si asistenti medicali) si-au gasit deja un loc de munca atractiv in Belgia si Franta.

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja