Detalii loc de munca - Elvetia

Descrierea jobului - Elvetia

Daca esti medic de familie si doresti o schimbare, acum este momentul. Oferim: -Salariu de baza in functie de performanta. -Locul de munca: Cabinet medical privat. - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Locuinta gratuita pentru prima luna dupa angajare; - Echipa de lucru cu experienta; - Cabinete concepute dupa cele mai noi standarde; - Concediu de odihna 25 de zile lucratoare, platit; - Nr. ore lucrate pe saptamana 40 de ore; - Asigurari sociale; - Asiguram obtinerea documentelor necesare pentru angajare in Elvetia; - Asistenta pentru gasirea unui loc de munca pentru partener ,precum si gradinita/ scoala pentru copii Dvs.

Cerinte

Cerinte: - Diploma de Medic Specialist Medicina de Familie - Experienta minima de 3 ani - Certificat de conformitate, de libera practica - Cunostinte de limba germana , scris si vorbit fluent (sau disponibilitate de a invata), atestat cu diploma. - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca - Motivatie de a locuii si lucra in urmatorii citiva ani in Elvetia

5 pozitii disponibile