Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medicis Consult, cabinet de consultanta in domeniul medical, aflat la Paris, exista din 2009 si a recrutat de atunci peste 100 de medici din Romania, Italia, Spania si Portugalia. Dintre acestia, peste 50 sunt MEDICI DE MUNCA. Recrutam tot timpul anului Medici specialisti in Medicina muncii (sau rezidenti in an terminal) pentru contracte nedeterminate in Franta, in servicii de preventie. Medicii sunt formati de catre serviciul angajator in sistem de tutorat cu un medic francez, sunt trimisi la curs de legislatie franceza si de limba franceza. Se recunosc anii de experienta in specialitate. OFERTA salariala interesanta: medic debutant in specialitate un salariu intre 4300 si 5000 Euro NET Medici exoperimentati pana la 6000 Euro NET/luna Va putem prezenta toate referintele noastre in materie de recrutare de medici de munca si va putem pune in legatura cu medici de munca deja instalati in Franta care sa va impartaseasca experienta lor. OFERTE DISPONIBILE: Ile de France (cel mai mare serviciu de preventie din Franta, posturi in Paris sau regiunea pariziana) ALSACIA (Mulhouse, regiunea Strasbourg) LORENA NORMANDIA AQUITAINE CHAMPAGNE LANGUEDOC ROUSILLON

Cerinte

Medic specialist in Medicina muncii (rezidenti acceptati) Limba franceza la nivel mediu Interes pentru a munci si trai in Franta Persoanele interesate sunt rugate sa o contacteze direct pe Madalina CODICA pe linkedin, pe Facebook sau pe adresa de contact a cabinetului Medicis Consult

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja