Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clienții nostri, spitale, clinici și cabinete din Germania, recrutăm medici specialiști și rezidenți cu experiență. Oferta noastră: Vă oferim posturi în următoarele specialități: • Anestezie • Medicină de Familie (specialiști) • Oftalmologie • Neurologie • Medicina internă: Nefrologie (specialiști), Pneumologie, Cardiologie, Gastroenterologie • Dermatologie (specialiști) • Radiologie (specialiști) • Anatomie patologica • Microbiologie • Chirurgie vasculară (specialiști) • Neurochirurgie • Ortopedie și traumatologie (specialiști) • Ginecologie (specialiști)

Cerinte

• Studiul de medicină umană • Medicii rezidenți trebuie să aibă cel puțin 3 ani experiență • Cunoștințe de limba germană la nivel B2 Vă oferim: • Loc de muncă în zone atractive, cu precădere în vestul Germaniei • Posibilitatea de câștig corespunzător standardelor germane • Dotare modernă • Preluarea costurilor de deplasare pentru interviu în Germania Avantajele Dvs.: • Serviciile noastre pentru candidați sunt GRATUITE • Ne ocupăm de toate formalitățile necesare angajării Dvs. (recunoașterea dreptului de liberă practică, recunoașterea certificatului de medic specialist) • Vă oferim sprijinul nostru pe parcursul întregului proces de recrutare, dar și pe perioada ulterioară angajării Dvs. • Vom ţine cont de dorinţele Dvs. și vă vom ajuta în alegerea locului de muncă potrivit pentru Dvs. din oferta noastră • Vă ajutăm la căutarea unei locuințe adecvate, precum și școli / gradinițe pentru copii Ne bucurăm să primim aplicația Dvs. pe adresa noastra de email. Pentru mai multe informaţii, vă rugăm, vizitaţi pagina noastră in limba romana.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja