Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firmă de servicii de sănătate laborală de 40 de angajaţi, colaboratoare cu firme din toate domeniile de activitate, excepţie domeniul construcţiilor şi agricol. Activitate în echipă compusă din medici, secretariat, asistente medicale specializate în sănătatea muncii şi tehnicieni specializaţi în risc laboral. Se oferă: - SALARIU: aproximativ 67.800 € brut anual, pentru un specialist recent, salariu revizuibil in functie de experienta căruia i se adaugă elemente variabile de remuneraţie, ce se vor explica fiecărui candidat selecţionat. - Activitate cu asistent 217 zile/an de lucru. - Cheltuieli transport plătite. - Suport administrative, formativ. - Interesante perspective de evolutie profesionala. - Nivel limba franceză nu este indispensabil pentru a obţine postul. In functie de nivelul prezentat in momentul interviului, un curs de imbunatatire a cunostintelor de limba franceza va fi facilitat de catre angajator.

Cerinte

- Absolventi cu diploma de licenta a facultati de medicina. - Specializare in Medicina Muncii - Cetatean al Uniunii Europene - Motivare pentru a muncii in Franta si a invata o limba si o cultura noua - Motivaţi să se instaleze şi să lucreze durabil în Franţa în decursul anului 2014/2015. - Serios, muncitor

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja