Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MyProHR recrutează medici specialiști pentru partenerul său din Belgia. Căutăm medici specialiști pentru următoarele posturi: -Medic specialist geriatrie -Medic specialist reabilitare medicală -Medic specialist reumatologie Cerinte lingvistice: Franceza fluent Bune cunoștinte de limba engleză și germană constituie un avantaj

Cerinte

•Salariul minim oferit este de 10000 euro/ lună •Bonusuri la îndeplinirea target-urilor •Pentru managerul/seful de departament exista o remuneratie/bonus de 900 euro pe lună •Efectuarea de gărzi •Posibilitatea dezvoltării profesionale prin traininguri si cursuri la job •Perioada de probă de 2 ani •Faci parte dintr-un spital în continuă dezvoltare •Abilitatea de a locui/vizita Bruxelles •Contract pe durată nedeterminată în calitate de medic independent •Diurna zilnică de € 458 pe jumătate de zi (plata pe jumatate de zi) Cerinte lingvistice: Franceza fluent Bune cunoștinte de limba engleză și germană constituie un avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

7 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja