Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Head-Hunting ofera medicilor specialisti oportunitatea de a lucra in spitale si clinici din Danemarca. Oferta: - cursuri gratuite de limba daneza inainte de plecare, inclusiv pentru sot/sotie si copii - salarizare minima 94000 euro/an brut - 37 ore/lucru pe saptamana - 6 saptamani de concediu platit /an - asistentagratuita pentru relocare ( asistenta pentru gasirea unei locuinte, a unui loc de munca pentru sot/sotie, a unei gradinite,etc.) Se cauta medici specialisti cu experienta minim un an,in urmatoarele specialitati: - Pneumologie - Patologie - Psihiatrie - Radiologie - Neurologie - Reabilitare neurologica - Geriatrie - Cardilogie - Chirurgie abdominala - ORL

Cerinte

- experienta minimun an ca medic specialist - limba engleza la nivel minim mediu - certificat de conformitate - disponibiliate de relocare pe perioada lunga.

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja