Detalii loc de munca - Arabia Saudita

Descrierea jobului - Arabia Saudita

Head-Hunting recruteaza medici specialisti & dentisti, cu minim 2 ani de experienta ca specialisti, pentru un lant de spitale private din Arabia Saudita. Interviuri cu angajatorul: 25-28 noiembrie, in Bucuresti. Oferta generala: - salarizare in concordanta cu experienta si costul vietii in Arabia Saudita, - posibilitate de relocare cu toata familia (daca se doreste), - cazare gratuita in apartamente complet mobilate si utilate, - bilet de avion gratuit, - asigurare medicala pentru toata familia (sot/sotie si 2 copii), - transport zilnic gratuit la spital si la mall, - sprijin in parcurgerea procedurilor de libera practica in Arabia Saudita. Posturi diponibile dentisti: - ortodontist, - pedodontist, - paradontolog, - dentist protetica dentara. Posturi disponibile medici specialisti: - chirurgie maxilo-faciala, - chirurgie generala si laparoscopica, - chirurgie cardiaca / chirurgie pediatrica / chirurgie urologica. - medic specialist urgenta, - dermatologie/cosmetologie, - obstretica/ginecologie (doar femei), - endocrinology, - oftalmologie, - ortopedie - neurochirurgie, - anestezie. - terapie intensiva.

Cerinte

Cerinte: - diploma medic specialist, - 2 ani experienta, - limba engleza la nivel avansat, - certificat de conformitate. Head-Hunting recruteaza medici specialisti si pentru spitale din Franta si Danemarca.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai