Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

Brains Consulting – firma de recrutare si plasare de forta de munca din Romania recruteaza: MEDICI SPECIALISTI - AUSTRIA - Specializari: • Medicina Interna • Medicina Generala • Ginecologie • Chirurgie generala • Anestezie ATI • Psihiatrie • AnatomoPatologie • Neurologie

Cerinte

CERINTE : • Diploma de Medic specialist • Toti medicii trebuie sa susțină un Test de Limba Germana la Viena • Cunoștințe de Limba Germana : - pentru MEDICII SPECIALISTI - de preferat B2 dar se accepta si cu nivelul de B1 • prezenta respectabila, si conduita ireproșabilă , • Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada îndelungata, OFERTA: - Locul de munca: Sector Privat si/sau Public. Salariu: 1. Medici : de la 85.000 Euro BRUT pe an 2. Pentru Consultanti: cuprins intre 90.000 si 140.000 Euro BRUT pe an • Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire • Se lucreaza in medie 37 de ore de lucru pe saptamana, • Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare, • Beneficiati de Asigurari Sociale, • Beneficiati de Asigurari Medicale, • Concediu Anual Platit Interesat?

19 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja