Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Euromotion Medical este o agenție franceză care recrutează medici pentru spitale și clinici în Franța. De asemenea, ajutăm medicii să se instaleze în Franța (înscriere la Ordinul Medicilor, locuință, școală pentru copii etc.) Recrutăm medici specialiști în toate domeniile. Condiții: - salariu net între 4000 și 7000 euro (în privat până la 15000€ în funcție de post și de regiune) - între 8 și 9 săptămâni de concediu plătit pe an - regiuni atractive Pentru mai multe informații: nicetomeetyou[at]euromotion-medical.com

Cerinte

Cerințe: - disponibilitate pentru un interviu telefonic și/sau fizic - diplomă de medic obținută în Uniunea Europeană - diplomă de medic specialist obținută în Uniunea Europeană - nivel de franceză: B1 (certificatul de limbă nu e obligatoriu)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Doctorat

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Franceza

50 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja