Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Permedex Consulting GmbH este o companie internationala de recrutare si plasare de personal medical cu sediul in Gera, Germania. Pentru clienţii noştri, clinici, spitale, policlinici şi cabinete din domeniul public şi privat din Germania, căutăm medici specialisti si rezidenti ATI, Medicina interna, Geriatrie, Gastroenterologie, Cardiologie, Pneumologie, Oncologie, Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica, Neurologie, Radiologie, Dermatologie.

Cerinte

Cerinte: - Absolvent al unei facultati de medicina umana - Studii de specialitate - Limba germana la nivel avansat B2/C1 (atestatul de limba germana constituie avantaj) Oferta: - salarii competitive - asistenta la gasirea unei locuinte - intocmirea formalitatilor necesare angajarii - serviciile noastre sunt gratuite pentru medici

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Limbi straine necesare Germana

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja