Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vous êtes Médecin de Rééducation Roumain et souhaitez venir travailler en France ? Nous vous offrons de nombreuses opportunités d’emploi dans toutes les régions de France, dans le secteur public ou le secteur privé en tant que Médecin de Rééducation. Nous cherchons actuellement 10 Médecins spécialistes en Médecine Physique et Réadaptation (MPR). dans plusieurs régions de France.

Cerinte

- Diploma de specialitate in Medicina de familie / Medicina de Specialitate obtinuta intr-o tara din Uniunea Europeana - Experienta spitaliceasca - Inscris sau inscriptibil in Ordinul Medicilor din Franta - Nivel bun al limbii franceze (mediu-avansat) Beneficii Oferite • pregatim impreuna Cv-ul dumneavoastra si interviul de angajare • va oferim sprijin financiar pentru transport si cazare, pe perioada interviului • negociem pentru dumneavoastra cel mai bune conditii de munca • ve ghidam in demersurile administrative • va ajutam la integrarea in spital si pe teritoriul Frantei In plus serviciile noastre sunt gratuite pentru candidati!

8 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja