Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza 2 MENAJERE pentru un important lant hotelier. Activitatea se desfasoara in BUCURESTI. Responsabilitati: - Verifica starea de curatenie a camerelor de hotel; - Efectueaza pentru numarul de camere repartizate, incluzand camerele de baie, atat operatia de curatare respectand standardele hotelului cat si operatia de completare a articolelor hoteliere consumate; - Realizeaza curatarea zonelor din spatiului public ce ii sunt reparizate de catre Supraveghetorul Departamentului Curatenie; - Verifica starea camerelor si mini-barul inainte de check-out. Program: 8 ore + 1 ora pauza, de luni pana duminica, doua zile libere pe saptamana.

Cerinte

- Experienta in domeniu constituie un avantaj; - Seriozitate si atentie la detalii; - Amabilitate si empatie; - Limba engleza la nivel conversational. Beneficii Oferite - Salariu atractiv; - Training; - Masa de pranz; - Pe durata activitatii, se ofera uniforma precum si intretinerea acesteia

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja