Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamna cu varsta maxima 45 ani pentru activitati de menaj la o familie din Napoli. Doamna trebuie sa cunoasca limba italiana nivel conversational si sa fie o persoana harnica, apta de munca. Angajatorul ofera cazare si masa gratuit iar salariul va fi platit lunar in cuantum de 700 euro suma neta(bani in mana).Salariul va putea fi majorat in situatia in care menajera face fata cerintelor postului. Se asigura contract pentru durata nedeterminata dupa trecerea unei perioade de proba(30 zile).Programul de lucru minim va fi de 9 ore/zi, 6 zile/saptamana. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia consta in CV redactat in limba romana/italiana si fotografie corp intreg recenta.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - doamna/domnisoara harnica, apta de munca, varsta maxima 45 ani; - cunostinte de limba italiana nivel conversational - capacitate de adaptare rapida la cerintele angajatorului - disponibilitate de prezentare la post conform cerintei familiei angajatoare - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja