Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -H.R. Agency recruteaza candidate pentru posturile de menajera .Locurile de munca se vor desfasura in Marea Britanie - Edinburgh . Responsabilitati : Toate responsabilitatile care tin de curatenia gospodariei( Spalat, calcat, schimbat lenjeria,Organizarea si reorganizarea dulapurilor). Se ofera cazarea si masa gratuite de catre angajator. Salarizare : 600 GBP / luna . Cunostinte de limba engleza la nivel bazic. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de mail a firmei noastre. Aplicatia consta in CV in limba romana/engleza insotit de foto color full body.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane cu varsta cuprinsa intre 25 si 40 ani - experienta pe post similar celui pentru care candidatul aplica - cunostinte de limba engleza nivel conversational - stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale - disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor ofertei primite de la recrutor

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja