Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam o menajera pentru o familie privata din Geneva, Elvetia Salariu - 2000-2500 CHF (in functie de experienta) Cazare gratuita Concediu platit Asigurare de sanatate platita Cerinte: - experienta similara - intr-o casa/proprietate mare - engleza - cel putin nivel intermediar - franceza - de doriti vorbiti si franceza, insa nu obligatoriu - permis auto (pentru a duce copiii dimineata la scoala) - persoana blanda cu copiii (desi menajul va ocupa 80% din timpul de munca) - disponibilitate rapida de start

Cerinte

- engleza - cel putin nivel intermediar - franceza - de doriti vorbiti si franceza, insa nu obligatoriu - permis auto (pentru a duce copiii dimineata la scoala) - persoana blanda cu copiii (desi menajul va ocupa 80% din timpul de munca) - disponibilitate rapida de start - 2 recomandari scrise - certificat de cazier judiciar

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja